Mbathje Crotchless

1,100 LEK

Këto mbathje nga Cottelli LINGERIE janë më shumë se thjesht një tërheqje e syve. Maja me dy ngjyra e drejton syrin drejt e tek gjërat thelbësore – sepse bigëlja është pa bigëzim tërheqës dhe shtrihet mbi pjesën e poshtme. Rripat anësore jo vetëm që shtojnë një theks të lezetshëm, por gjithashtu mund të rregullohen për një përshtatje ideale. 90% poliamid, 10% elastan.

Availability: Në gjendje SKU: 23221451101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto mbathje nga Cottelli LINGERIE janë më shumë se thjesht një tërheqje e syve. Maja me dy ngjyra e drejton syrin drejt e tek gjërat thelbësore – sepse bigëlja është pa bigëzim tërheqës dhe shtrihet mbi pjesën e poshtme. Rripat anësore jo vetëm që shtojnë një theks të lezetshëm, por gjithashtu mund të rregullohen për një përshtatje ideale. 90% poliamid, 10% elastan.

Mbathje Crotchless

1,100 LEK

In stock