Tanga te zeza me dekorim

1,500 LEK

Kjo tanga emocionuese është perfekte për një natë të nxehtë ose më shumë. E hapur mrekullisht në bigëzim, për argëtim të shpejtë seksual dhe delikate transparente në pjesën e përparme me qëndisje estetike dhe elemente diamant i rremë në anët. 100% poliamide.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 23220561111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo tanga emocionuese është perfekte për një natë të nxehtë ose më shumë. E hapur mrekullisht në bigëzim, për argëtim të shpejtë seksual dhe delikate transparente në pjesën e përparme me qëndisje estetike dhe elemente diamant i rremë në anët. 100% poliamide.

Tanga te zeza me dekorim

1,500 LEK

Out of stock