-30%

Catsuit Crotchless

2,730 LEK

Catsuit prej rrjete me prerje ne forme asimetrike dhe me nje krah. E plote ne pjesen e kembeve dhe me perforcues tek gishtat. E zeze. 90% poliamide, 10% elastane.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25506791101 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Catsuit prej rrjete me prerje ne forme asimetrike dhe me nje krah. E plote ne pjesen e kembeve dhe me perforcues tek gishtat. E zeze. 90% poliamide, 10% elastane.

Catsuit Crotchless

Catsuit Crotchless

2,730 LEK

In stock