-30%

Set Sexy Strappy Teddy Baci jeshile

4,550 LEK

Thënia e vjetër e “më pak është më shumë” tingëllon kurrë më e vërtetë sesa me këtë pelush joshëse me llastik! E dizenjuar në mënyrë elokuente me detaje të dantellave të ndërlikuara, mbështjellje trupore përgjatë ijeve dhe barkut, dhe një dizajn në stil korse në pjesën e poshtme të shpinës

Availability: Në gjendje SKU: BAC3216GRNQ Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Thënia e vjetër e “më pak është më shumë” tingëllon kurrë më e vërtetë sesa me këtë pelush joshëse me llastik! E dizenjuar në mënyrë elokuente me detaje të dantellave të ndërlikuara, mbështjellje trupore përgjatë ijeve dhe barkut, dhe një dizajn në stil korse në pjesën e poshtme të shpinës, ky pelush sensual dhe flirtues do të jetë gjëja më seksi në të cilën rrëshqitesh sot! Lidhni palën e çorapeve tuaja të preferuara në llastikët e bashkangjitur dhe ato nuk do t’ju ndalojnë! Ky set vjen edhe me një lidhëse dantelle. E disponueshme në ngjyrë të zezë të mesnatës ose jeshile me gurë të çmuar.

Set Sexy Strappy Teddy Baci jeshile

4,550 LEK

In stock