Oferta

Set Suspender Baci jeshile

4,550 LEK5,110 LEK

Të ndihesh seksi fillon nga brenda, por kurrë nuk dëmton të bësh seksi të jashtmen si mëkat! Ky set me tre pjesë, i dizajnuar në jeshile smeraldi ose të zezë të mesnatës, fillon me një bralet me rrip dhe të pastër.

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Të ndihesh seksi fillon nga brenda, por kurrë nuk dëmton të bësh seksi të jashtmen si mëkat! Ky set me tre pjesë, i dizajnuar në jeshile smeraldi ose të zezë të mesnatës, fillon me një bralet me rrip dhe të pastër. Kombinuar në mënyrë perfekte me rripin e llastik me bel të lartë (dhe po aq me rripa!) dhe tanga me prerje të lartë, ju jeni gati për seksi, gjatë gjithë ditës dhe natës!

Informacion shtesë

Masa

S/M, M/L

Set Suspender Baci jeshile

4,550 LEK5,110 LEK

In stock