Oferta

Set Suspender Baci

4,550 LEK6,500 LEK

Kudo që ju çon dita, lërini të brendshmet Baci të fillojnë pamjen tuaj! Seti më i ri me tre pjesë, i disponueshëm në ngjyrën e zezë të mesnatës ose blu cerulean, kombinohet në mënyrë të përkryer me çdo pamje (ose më mirë akoma, më vete!).

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kudo që ju çon dita, lërini të brendshmet Baci të fillojnë pamjen tuaj! Seti më i ri me tre pjesë, i disponueshëm në ngjyrën e zezë të mesnatës ose blu cerulean, kombinohet në mënyrë të përkryer me çdo pamje (ose më mirë akoma, më vete!). Sutjena prej rrjetë dhe dantelle ofron mbështetjen që dëshironi duke ju mbajtur të dukeni më të bukurat, ndërsa rripi me llastik dhe brekë e pafytyrë përfundon pamjen! Përfundoni pamjen me çorapet tuaja të preferuara dhe largohuni!

Informacion shtesë

Masa

S/M, M/L

Set Suspender Baci

4,550 LEK6,500 LEK

Out of stock