CatSuit Net S/M

900 LEK

Transparenca e zezë! Veshje rrjete e zeze me një golf të vogël te jaka me dantellë dhe hapje të hapura për veprim seksual spontan. Cilësi e lartë dhe e hollë. 88% poliamide, 12% elastan.

Availability: Në gjendje SKU: 02311500000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Transparenca e zezë! Veshje rrjete e zeze me një golf të vogël te jaka me dantellë dhe hapje të hapura për veprim seksual spontan. Cilësi e lartë dhe e hollë. 88% poliamide, 12% elastan.

CatSuit Net S/M

CatSuit Net S/M

900 LEK

In stock