Set Intimo Cotelli Collection

1,800 LEK

Gota të veshura lehtë Me dantella, varg i bërë tërësisht nga dantella Shirita dekorativë në dekolte Për çdo ditë dhe çdo natë! Ky grup estetik i sytjenave dhe tangave përqafon kthesat femërore dhe bën përshtypje me dantellën e tij delikate dhe shiritat dekorativë në dekolte. E pajisur me varëse rrobash dhe gota të mbushura lehtë, ajo i jep formë bustit veçanërisht të qetë. Vargu që përputhet është bërë tërësisht nga dantella dhe është gjithashtu i pajisur me shirita elastikë. Ky grup nuk është vetëm veçanërisht elegant, por edhe i rehatshëm për tu veshur në jetën e përditshme.

Availability: Në gjendje SKU: 22137291231 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gota të veshura lehtë Me dantella, varg i bërë tërësisht nga dantella Shirita dekorativë në dekolte Për çdo ditë dhe çdo natë! Ky grup estetik i sytjenave dhe tangave përqafon kthesat femërore dhe bën përshtypje me dantellën e tij delikate dhe shiritat dekorativë në dekolte. E pajisur me varëse rrobash dhe gota të mbushura lehtë, ajo i jep formë bustit veçanërisht të qetë. Vargu që përputhet është bërë tërësisht nga dantella dhe është gjithashtu i pajisur me shirita elastikë. Ky grup nuk është vetëm veçanërisht elegant, por edhe i rehatshëm për tu veshur në jetën e përditshme.

Set Intimo Cotelli Collection

1,800 LEK

In stock