-30%

Rrjete Crotchless

1,960 LEK

Ky rrobat e peshkut rrjetë ka një model me një shpatull dhe është i pajisur me një bigëzim të hapur. Pamja me lidhëse anash dhe modeli me lule sigurojnë një pamje seksi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BS036-black Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky rrobat e peshkut rrjetë ka një model me një shpatull dhe është i pajisur me një bigëzim të hapur. Pamja me lidhëse anash dhe modeli me lule sigurojnë një pamje seksi.

Rrjete Crotchless

1,960 LEK

Out of stock