Paruke e kuqe

6,300 LEK

Parukë me qime të përpunuar me flokë artificiale. Parukë e gjatë, e drejtë. Përafërsisht 80 cm e gjatë. Lehtë për t’u pastruar me ujë dhe shampo (rekomandohet shampo special për paruke). E rëndësishme: jo e përshtatshme për pjastera. Materiali: 60% modakrilik, 40% PVC.

Availability: Në gjendje SKU: 07734920000 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Parukë me qime të përpunuar me flokë artificiale. Parukë e gjatë, e drejtë. Përafërsisht 80 cm e gjatë. Lehtë për t’u pastruar me ujë dhe shampo (rekomandohet shampo special për paruke). E rëndësishme: jo e përshtatshme për pjastera. Materiali: 60% modakrilik, 40% PVC.

Paruke e kuqe

Paruke e kuqe

6,300 LEK

In stock