-30%

Tanga sexy school girl

Çmimi origjinal qe: 1,840 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,288 LEK.

Tanga seksi vajzë shkollore me bigëzime të hapura dhe zhurma. E përsosur për lojë me role. Fundi është bërë prej pëlhure elastike dhe ka një përshtatje të këndshme.

Availability: Në gjendje SKU: TP-309 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tanga seksi vajzë shkollore me bigëzime të hapura dhe zhurma. E përsosur për lojë me role. Fundi është bërë prej pëlhure elastike dhe ka një përshtatje të këndshme.

Tanga sexy school girl

Çmimi origjinal qe: 1,840 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,288 LEK.

In stock