Tanga Open Crotch

1,300 LEK1,400 LEK

Këto tanga pa ndërprerje me dantella Baci është një varg G-dantelle që ka një vrimë çelësi të prerë në pjesën e përparme dhe zemrën të prerë në pjesën e pasme.

SKU: BAC6007BLKS Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto tanga pa ndërprerje me dantella Baci është një varg G-dantelle që ka një vrimë çelësi të prerë në pjesën e përparme dhe zemrën të prerë në pjesën e pasme.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Tanga Open Crotch

1,300 LEK1,400 LEK

In stock