Set Suspender Baci zezë

6,500 LEK

Të ndihesh seksi fillon nga brenda, por kurrë nuk dëmton të bësh seksi të jashtmen si mëkat! Ky set me tre pjesë, i dizajnuar në jeshile smeraldi ose të zezë të mesnatës, fillon me një bralet me rrip dhe të pastër.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BAC3212BLKML Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Të ndihesh seksi fillon nga brenda, por kurrë nuk dëmton të bësh seksi të jashtmen si mëkat! Ky set me tre pjesë, i dizajnuar në jeshile smeraldi ose të zezë të mesnatës, fillon me një bralet me rrip dhe të pastër. Kombinuar në mënyrë perfekte me rripin e llastik me bel të lartë (dhe po aq me rripa!) dhe tanga me prerje të lartë, ju jeni gati për seksi, gjatë gjithë ditës dhe natës!