Set Jastek & Pranga Steamy Shades

10,800 LEK

Rampa e pozicionit e ripërdorshme dhe e fryrë ju lejon të përsosni pozicionet e seksit, sipërfaqja miqësore për fillestarët, e parrëshqitshme parandalon rrëshqitjen, e bërë nga plastika e fortë me shtresa të përforcuara, e lehtë për t’u ruajtur.

Availability: Në gjendje SKU: 700000257929 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rampa e pozicionit e ripërdorshme dhe e fryrë ju lejon të përsosni pozicionet e seksit, sipërfaqja miqësore për fillestarët, e parrëshqitshme parandalon rrëshqitjen, e bërë nga plastika e fortë me shtresa të përforcuara, e lehtë për t’u ruajtur. Madhësia e fryrë: përafërsisht. cm (L) x cm (W) x cm (H) Përjetoni edhe më shumë argëtim të skllavërisë duke kombinuar rampin e pozicionit të fryrë me prangat me rrjetë! Përshtatje e rehatshme, pasi një madhësi i përshtatet të gjithëve, e përsosur për lojëra të lehta të skllavërisë, miqësore për fillestarët, e fiksuar me kasetë me grep dhe unazë mbahet mirë, por është lehtësisht e lëvizshme për siguri. Wedge (100% polivinil klorur (PVC)); Prangat (100% poliestër); Grepa këmbëzore (100% hekur pa nikel)

Set Jastek & Pranga Steamy Shades

10,800 LEK

In stock