Maske sysh EasyToys

1,000 LEK

Shijoni ndjesinë emocionuese të të qenit të zhveshur nga shikimi. Hyni në të panjohurën dhe dorëzojuni partnerit tuaj! Materiali i butë e bën maskën e syve super komode për t’u mbajtur.

Availability: Në gjendje SKU: ET246BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni ndjesinë emocionuese të të qenit të zhveshur nga shikimi. Hyni në të panjohurën dhe dorëzojuni partnerit tuaj! Materiali i butë e bën maskën e syve super komode për t’u mbajtur. Ndjeni prekjen luksoze të pëlhurës së lëmuar prej sateni në lëkurën tuaj dhe përgatituni për një natë të mrekullueshme kënaqësie.

Maske sysh EasyToys

1,000 LEK

In stock