Kamzhik Flogger Easy Toys

2,000 LEK

Partneri juaj ka qenë keq? Dënoje atë me këtë rrahje elegante. Doreza dhe telat janë prej lëkure për një pamje elegante. Bëjeni çdo lojë SM ekstra emocionuese duke shtuar një seancë emocionuese fshikullimi!

Availability: Në gjendje SKU: ET290BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Partneri juaj ka qenë keq? Dënoje atë ose atë me këtë rrahje elegante. Doreza dhe telat janë prej lëkure për një pamje elegante. Flugeri është i vogël dhe për këtë arsye ka madhësinë perfekte për ta mbajtur rehat në dorën tuaj. Bëjeni çdo lojë SM ekstra emocionuese duke shtuar një seancë emocionuese fshikullimi!

Kamzhik Flogger Easy Toys

2,000 LEK

In stock