Set Fetish me jastek Steamy Shades

16,200 LEK

Kompleti përfshin: Maskë syri, çantë mbajtëse krevati me lidhëse prej sateni, pranga dollapi me bllokim të dyerve dhe pykë me pozicion të fryrë, ofron një sërë opsionesh pozicionimi, prangat e dollapit me bllokim të dyerve lejojnë lojën vertikale intime dhe…

Availability: Në gjendje SKU: 700000257922 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kompleti përfshin: Maskë syri, çantë mbajtëse krevati me lidhëse prej sateni, pranga dollapi me bllokim të dyerve dhe pykë me pozicion të fryrë, ofron një sërë opsionesh pozicionimi, prangat e dollapit me bllokim të dyerve lejojnë lojën vertikale intime dhe përmbajnë detaje elegante të korseve me lidhëse, perfekte për çifte, fillestarë skllavëri miqësore, e lehtë deri në të ndërmjetme, mbulesë elegante e dantella e zezë e pastër mbi pëlhurë gri. Maskë syri: 100% poliestër. Kravatat Under The Bed: Kravatat (100% poliestër); Rripat (100% Polipropilen); Unaza dhe grepa për këmbëz (100% hekur pa nikel); Rregullues (100% ABS plastikë). Pranga dollapi i bllokimit të dyerve: pranga & shirita (100% poliestër); Rrip (100% Polipropilen); Rripa, unaza, unaza D dhe grepa për këmbëz (100% hekur pa nikel); Hook (100% akrilik). Pykë fryrëse: 100% polivinil klorid (PVC).

Set Fetish me jastek Steamy Shades

16,200 LEK

In stock