-20%

Set Fetish Secret Pleasure Purple

7,280 LEK

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë kuti do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe produkte S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Seti përbëhet nga pranga, pranga në kyçin e këmbës, një maskë syri, litar skllavërie (10m), një jakë me zinxhir, një gudulisje, një vozis, pirgje të thithkave, një mbajtëse topash dhe një fshikullues. Prangat, prangat e kyçit të këmbës, jakën dhe topin janë të rregullueshme.

Availability: Në gjendje SKU: LBX403 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë kuti do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe produkte S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Seti përbëhet nga pranga, pranga në kyçin e këmbës, një maskë syri, litar skllavërie (10m), një jakë me zinxhir, një gudulisje, një vozis, pirgje të thithkave, një mbajtëse topash dhe një fshikullues. Prangat, prangat e kyçit të këmbës, jakën dhe topin janë të rregullueshme.

Set Fetish Secret Pleasure Purple

7,280 LEK

In stock