Prezervativë Ribbed Dotted and Flared EXS 12CP

1,100 LEK

Prezervativët EXS me brinjë dhe me pika janë 56 mm të gjera me një fund të rehatshëm të gjirit të ndezur. Ky prezervativ EXS është me brinjë dhe me pika për stimulim shtesë për partnerin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 12EXSTEXT Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativët EXS me brinjë dhe me pika janë 56 mm të gjera me një fund të rehatshëm të gjirit të ndezur. Ky prezervativ EXS është me brinjë dhe me pika për stimulim shtesë për partnerin tuaj. EXS me brinjë dhe me pika nuk kanë erë lateksi dhe janë bërë nga një latex i hollë por i fortë i mëndafshtë. Prezervativët me brinjë dhe pika EXS janë testuar fuqishëm sipas standardeve evropiane dhe nga Instituti Britanik i Standardeve (BSI)

Prezervativë Ribbed Dotted and Flared EXS 12CP

1,100 LEK

In stock