Prezervativë Mixed Flavored EXS 12CP

1,100 LEK

Prezervativi i lëmuar, i thjeshtë, latex natyral, i ndezur, me fund të gjirit dhe i lubrifikuar me silikon në 4 shije luleshtrydhe, çokollatë, çamçakëz dhe kola. Një prezervativ nuk ka pasur kurrë shije kaq të mirë!

Availability: Në gjendje SKU: 12EXSMIXEDFLAV Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativi i lëmuar, i thjeshtë, latex natyral, i ndezur, me fund të gjirit dhe i lubrifikuar me silikon në 4 shije luleshtrydhe, çokollatë, çamçakëz dhe kola – Ndryshe nga disa prej kondomëve tanë konkurrues që nuk kanë shije, prezervativët me çokollatë EXS kanë një shije të ëmbël, dhe një erë që mendojmë se shumica e njerëzve e duan nga një prezervativ që mund të përdoret për seks oral. Prezervativët me aromë EXS mund të përdoren për seks oral, vaginal ose anal. Prezervativët me aromë EXS janë testuar fuqishëm sipas standardeve evropiane dhe nga Instituti Britanik i Standardeve (BSI) Një prezervativ nuk ka pasur kurrë shije kaq të mirë!

Prezervativë Mixed Flavored EXS 12CP

1,100 LEK

In stock