Prezervativë Magnum EXS 12CP

1,100 LEK

Nëse keni nevojë për një prezervativ me madhësi më të madhe, atëherë EXS Magnum është ai për ju. Ato vijnë me një gjerësi 60 mm dhe një fund të gjirit të ndezur për rehati shtesë.

Availability: Në gjendje SKU: 12EXSMAG Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse keni nevojë për një prezervativ me madhësi më të madhe, atëherë EXS Magnum është ai për ju. Ato vijnë me një gjerësi 60 mm dhe një fund të gjirit të ndezur për rehati shtesë. EXS Magnum nuk ka erë lateksi dhe është bërë nga një latex i hollë por i fortë i mëndafshtë. Testuar fuqishëm sipas standardeve evropiane dhe nga Instituti Britanik i Standardeve (BSI) Ky produkt është jashtëzakonisht i hollë, por ka forcën e prezervativëve të zakonshëm latex më të trashë.

Prezervativë Magnum EXS 12CP

1,100 LEK

In stock