Prezervativë EXS Air Thin 12CP

1,200 LEK

EXS Air Thin janë ndër prezervativët latex me cilësi më të hollë në botë, ata kanë një përshtatje të rehatshme 56 mm, nuk kanë erë lateksi dhe ndihen sikur nuk mbani prezervativë.

Availability: Në gjendje SKU: 12EXSAIR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

EXS Air Thin janë ndër prezervativët latex me cilësi më të hollë në botë, ata kanë një përshtatje të rehatshme 56 mm, nuk kanë erë lateksi dhe ndihen sikur nuk mbani prezervativë. Testuar fuqishëm sipas standardeve evropiane dhe nga Instituti Britanik i Standardeve (BSI) Ky produkt është jashtëzakonisht i hollë, por ka forcën e prezervativëve të zakonshëm latex më të trashë.

Prezervativë EXS Air Thin 12CP

1,200 LEK

In stock