Prezervativ Durex ndjenje e vertet XXL 8cp

3,900 LEK

Prezervativët Durex Gefühlsecht XXL shumë të hollë, të konturuar, transparentë janë bërë nga latex gome natyrale. Për momentin janë prezervativët më të mëdhenj në treg. Madhësia: 220 mm e gjatë. Gjerësia nominale është 60 mm.

Availability: Në gjendje SKU: 04146890000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë të hollë e transparent
Shumë i madh për më shumë rehati
Për ndjesi më intensive
Veshje lubrifikante me bazë silikoni
Formë e lehtë
Ekstra i madh për më shumë rehati!

Prezervativët Durex Gefühlsecht XXL shumë të hollë, të konturuar, transparentë janë bërë nga latex gome natyrale. Për momentin janë prezervativët më të mëdhenj në treg. Madhësia: 220 mm e gjatë (gjatësia normale: 180 mm). Gjerësia nominale është 60 mm (gjerësia nominale normale: 52 mm). E mbuluar me lubrifikant me bazë silikoni. Krahasuar me prezervativët cilindrikë konvencionale, forma inovative anatomike Easy-on e prezervativëve Durex ofron pak më shumë hapësirë ​​në të gjitha vendet e duhura, duke i bërë më të lehtë për t’u vendosur dhe për t’u rrokullisur – duke siguruar një përshtatje të rehatshme dhe një ndjesi intensive.

Prezervativ Durex ndjenje e vertet XXL 8cp

3,900 LEK

In stock