Lubrifikant Anal Loveline 150ml

1,800 LEK

Lubrifikuesi anal me bazë uji është një lubrifikant me bazë uji për përdorim anal. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. I testuar dermatologjikisht, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije. Udhëzime për përdorim: Aplikoni xhel sa të dëshironi në pjesën e trupit që dëshironi

Availability: Në gjendje SKU: LOVECOS004TEST Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi anal me bazë uji është një lubrifikant me bazë uji për përdorim anal. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. I testuar dermatologjikisht, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije. Udhëzime për përdorim: Aplikoni xhel sa të dëshironi në pjesën e trupit që dëshironi dhe përsëriteni sa herë të doni. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve të vegjël. Ruani në një vend të freskët dhe të errët.

Lubrifikant Anal Loveline 150ml

1,800 LEK

In stock