Prezervativ Durex i lagesht 8cp

4,000 LEK

Prezervativët e hollë dhe transparent Durex Sensitive Extra Feucht të bërë nga latex gome natyrale kanë një shtresë lubrifikuese shtesë të fortë me bazë silikoni për veti të përmirësuara të rrëshqitjes.

Availability: Në gjendje SKU: 04146970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë shumë të hollë, transparentë
Lubrifikuar ekstra për veti më të mira të rrëshqitjes
Për ndjesi të forta
Veshje lubrifikante me bazë silikoni
Formë e lehtë
Lubrifikuar shtesë për butësi të përmirësuar!

Prezervativët e hollë dhe transparent Durex Sensitive Extra Feucht të bërë nga latex gome natyrale kanë një shtresë lubrifikuese shtesë të fortë me bazë silikoni për veti të përmirësuara të rrëshqitjes. Krahasuar me prezervativët cilindrikë konvencionale, forma inovative anatomike Easy-on e prezervativëve Durex ofron pak më shumë hapësirë në të gjitha vendet e duhura, duke i bërë ato më të lehta për t’u veshur dhe për t’u rrokullisur – duke siguruar një përshtatje të rehatshme dhe një ndjesi intensive.

205 mm e gjatë (standard është 180 mm). Gjerësia nominale është 56 mm (standard është 52 mm).

Prezervativ Durex i lagesht 8cp

4,000 LEK

In stock