Vaj Masazhi Sensual Sandalwood 150ml

2,600 LEK

Eksploroni sensualitetin e masazhit, me këtë aromë të shijshme të drurit të sandalit, kënaqeni veten dhe partnerin tuaj dhe jini nga afër. Udhëzime për përdorim: Aplikoni vaj sa të dëshironi në pjesën e trupit që dëshironi dhe përsërisni sa herë të doni.

Availability: Në gjendje SKU: LOVECOS007TEST Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eksploroni sensualitetin e masazhit, me këtë aromë të shijshme të drurit të sandalit, kënaqeni veten dhe partnerin tuaj dhe jini nga afër. Udhëzime për përdorim: Aplikoni vaj sa të dëshironi në pjesën e trupit që dëshironi dhe përsërisni sa herë të doni. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të errët. Jo i përshtatshëm për përdorim me prezervativë.

Vaj Masazhi Sensual Sandalwood 150ml

2,600 LEK

In stock