Pranga Kyce Kembesh

6,200 LEK

Për kufizim të këndshëm të lëvizjes!
Spreader Bar me Restraints nga Bad Kitty bllokon duart  në kyçin e këmbës. Shiriti i fortë është i mbuluar me pëlhurë të butë dhe ka një bërthamë metalike 3,5 cm të gjerë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05389220000 Kategori: , , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për kufizim të këndshëm të lëvizjes!
Spreader Bar me Restraints nga Bad Kitty bllokon duart  në kyçin e këmbës. Shiriti i fortë është i mbuluar me pëlhurë të butë dhe ka një bërthamë metalike 3,5 cm të gjerë.