Set Butt Plug

6,400 LEK

Tre plug anal me madhësi të ndryshme dhe një zinxhir metalik. Çdo plug ka një pjese dekorative në formë zemre.

Availability: Në gjendje SKU: 05384260000 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tre plug anal me madhësi të ndryshme dhe një zinxhir metalik. Çdo plug ka një pjese dekorative në formë zemre.

Set Butt Plug

6,400 LEK

In stock