Mini But Plug Cuties yellow

1,800 LEK

E përkryer për fillestarët në erotizmin anal Plug prapanicë fleksibël, në formë koni, me një tapë të gjerë. Gjatësia e plotë 8,4 cm, gjatësia e futjes 7,7 cm, Ø 2,1 cm, Ø e pjesës konike 0,8 cm. Pesha 20 g. Silikoni, PU.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05569120000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug prapanicë e vogël në formë koni
Majë e butë, e ngushtë
Mbytës i gjerë dhe i sigurt
Fleksibël për një ndjenjë komode kur vishen
Silikoni me teksturë Silk Touch

E përkryer për fillestarët në erotizmin anal Plug prapanicë fleksibël, në formë koni, me një tapë të gjerë. Gjatësia e plotë 8,4 cm, gjatësia e futjes 7,7 cm, Ø 2,1 cm, Ø e pjesës konike 0,8 cm. Pesha 20 g. Silikoni, PU.
Plug e përsosur për fillestarët në erotizmin anal!
Plug e butë Mini Butt Plug prej kadifeje nga seria e njohur Cuties është në formë koni klasike. Ajo gjithashtu ka një majë të butë dhe të ngushtë. Tapa e gjerë dhe e lehtë për t’u mbajtur do të thotë që kjo prizë mund të futet në mënyrë të sigurt në anus sepse e ndalon atë të rrëshqasë shumë.

Është bërë tërësisht prej silikoni me teksturë Silk Touch. Është gjithashtu jashtëzakonisht fleksibël që do të thotë se është e lehtë për t’u futur. Përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë dhe është shumë komode për t’u veshur.

Gjatësia e plotë 6,5 cm, gjatësia e futjes 6 cm, Ø 3,1 cm, Ø e pjesës konike 1 cm.
Pesha 27 g.
Silikoni, PU.

Mini But Plug Cuties yellow

1,800 LEK

In stock