-50%

Mini But Plug Cuties turqoise

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,150 LEK.

Plug e përsosur për fillestarët në erotizmin anal!
Plug e butë Mini Butt Plug prej kadifeje nga sfera e njohur Cuties është në formë koni.

Availability: Në gjendje SKU: 05569390000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug prapanicë e vogël, e ngushtuar, në formë koni
Majë e butë, e ngushtë
Mbytës i gjerë dhe i sigurt
Fleksibël për një ndjenjë komode kur vishen
Silikoni me teksturë Silk Touch
E përkryer për fillestarët në erotizmin anal

Plug e përsosur për fillestarët në erotizmin anal!
Plug e butë Mini Butt Plug prej kadifeje nga sfera e njohur Cuties është në formë koni. Ajo gjithashtu ka një majë të butë dhe të ngushtë. Tapa e gjerë dhe e lehtë për t’u mbajtur do të thotë që kjo prizë mund të futet në mënyrë të sigurt në anus sepse e ndalon atë të rrëshqasë shumë.

Është bërë tërësisht prej silikoni me teksturë Silk Touch. Është gjithashtu jashtëzakonisht fleksibël që do të thotë se është e lehtë për t’u futur. Përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë dhe është shumë komode për t’u veshur.

Gjatësia e plotë 8,2 cm, gjatësia e futjes 7,5 cm, Ø 2,8 cm, Ø e pjesës konike 0,8 cm.
Pesha 27 g.
Silikoni, PU.

Mini But Plug Cuties turqoise

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,150 LEK.

In stock