Masturbator penisi Suck-O Mat PDX

14,200 LEK

Masturbatori Suck-O-Matic nga PDX Elite është në një pamje të matur dhe neutrale. Ka një motor të fuqishëm që kënaq penisin në të gjithë me dridhjet dhe fuqinë autentike të thithjes së ndërprerë. Pikat e shumta të buta brenda mëngës e intensifikojnë këtë stimulim të dyfishtë.

Availability: Në gjendje SKU: 05476620000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator automatik me blowjob
7 mënyra dridhjesh + 7 mënyra autentike thithjeje
Butona të lehtë për t’u përdorur
Dizajn i matur, neutral
Mëngë e butë e lëvizshme me pika
E ripenisikueshme – përfshirë. në kabllo USB
Një brushë plotësisht automatike!
Masturbatori Suck-O-Matic nga PDX Elite është në një pamje të matur dhe neutrale. Ka një motor të fuqishëm që kënaq penisin në të gjithë me dridhjet dhe fuqinë autentike të thithjes së ndërprerë. Pikat e shumta të buta brenda mëngës e intensifikojnë këtë stimulim të dyfishtë. Për blowjob më të mirë ndonjëherë! Ka 7 mënyra dridhjeje dhe 7 thithje për të zgjedhur – të gjitha me shtypjen e një butoni.

Mënga e brendshme jashtëzakonisht e butë dhe elastike mund të hiqet për pastrim të lehtë.

E ringarkueshme – Kabllo USB është i përfshirë.

Gjatësia totale 26,5 cm, thellësia e futjes 12,4 cm, e jashtme Ø 8,8 cm, e brendshme Ø 2 cm (fleksibile).
Pesha 618 g.
ABS, TPE.

Masturbator penisi Suck-O Mat PDX

14,200 LEK

In stock