Zgjatues penisi me vibrim Ramrod

9,400 LEK

Zgjeruesi vibrues i Ramrod ofron gjatësi shtesë dhe performancë shtesë. Me një vibrator të ndërtuar në majë, ky zgjatues kombinon madhësinë me dridhjet emocionuese.

Availability: Në gjendje SKU: 22178 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjeruesi vibrues i Ramrod ofron gjatësi shtesë dhe performancë shtesë. Me një vibrator të ndërtuar në majë, ky zgjatues kombinon madhësinë me dridhjet emocionuese. Funksionimi është i lehtë me telekomandën me valë ose me butonin e vetëm në mëngë. E shkëlqyeshme për kontrollin pa duar dhe lirinë përfundimtare. Numri i dridhjeve: 3 shpejtësi dhe 7 ritme. E bërë nga silikoni i sigurt për trupin, mënga është fleksibël dhe e rehatshme për t’u veshur. Gjatësia e futshme 14,5 cm. IPX6 rezistent ndaj ujit. Ripenisikohet me kabllon USB-pin e përfshirë. Pas një penisikimi të plotë prej 90 minutash, motori do të funksionojë për 40 minuta.

Zgjatues penisi me vibrim Ramrod

9,400 LEK

In stock