Vibrator Playboy Wrapped around your finger

9,500 LEK

Liria për të luajtur: Fuqizojeni veten me një vibrator të fuqishëm të gishtave me shumë lojëra, i cili fjalë për fjalë është i mbështjellë rreth gishtit tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 841101 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Liria për të luajtur: Fuqizojeni veten me një vibrator të fuqishëm të gishtave me shumë lojëra, i cili fjalë për fjalë është i mbështjellë rreth gishtit tuaj. Kaloni një gisht nëpër unazë dhe lundroni me lehtësi kënaqësinë tuaj pasi boshti i lakuar G-Spot dhe P-Spot jep stimulim intensiv të brendshëm dhe stimuluesi i jashtëm i rrumbullakosur jep dridhje të fuqishme të klitorit dhe perineumit. Jepni kontrollin një partneri dhe lërini ata të gjejnë vendndodhjen perfekte për një orgazmë të mrekullueshme.

Unaza e gishtit për navigim
Vibrimet e synuara Multi Play, G-Spot dhe P-Spot
Dridhja: 9 shpejtësi dhe ritme vibruese
2 Motorë të kontrolluar së bashku
Materiali: Ftalat i sigurt për trupin dhe silikoni pa lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
E ringarkueshme: Kabllo USB magnetike e përfshirë
Lartësia: – 12,9 cm
Thellësia:- 8,5 cm
Gjerësia: 3,7 cm
Gjatësia e futshme: 9,5 cm
Diametri i futshëm: 3,2 cm

Vibrator Playboy Wrapped around your finger

9,500 LEK

In stock