Vibrator Playboy Mix & Match

12,300 LEK

Boshti i lakuar butësisht dhe me teksturë është i gatshëm për të goditur pikën G ose P-Spot, ndërsa unaza C e sheshtë por e trashë ofron stimulim të jashtëm gjallërues. 3 lodra në 1, stimulues klitorial me unazë C

Availability: Në gjendje SKU: 841104 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Liria për të luajtur: Mix and Match ofron dy lodra të fuqishme vibruese në një për lojë të kënaqshme të partnerit dhe kohë argëtuese solo. Rrëshqitni unazën C mbi bazën e boshtit për të krijuar një vibrator të dyfishtë të guximshëm që jep kënaqësi të përdredhjes së gishtërinjve brenda dhe jashtë, ose nxirreni atë dhe krijoni skenën për një përvojë të paharrueshme. Boshti i lakuar butësisht dhe me teksturë është i gatshëm për të goditur pikën G ose P-Spot, ndërsa unaza C e sheshtë por e trashë ofron stimulim të jashtëm gjallërues.

3 lodra në 1, stimulues klitorial me unazë C
Dridhja: 10 shpejtësi dhe ritme vibruese
Materiali: Silikoni i sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
E ringarkueshme: Kabllo USB i përfshirë
Së bashku: Lartësia: 5,08 inç / 12,9 cm
Thellësia: 10,3 cm
Gjerësia: 4,4 cm
Unaza C: Lartësia: 10,1 cm
Thellësia: 2,8 cm
Gjerësia: 4,4 cm
Boshti: Lartësia:12,9 cm
Thellësia: 3,8 cm
Gjerësia: 3,8 cm
Gjatësia e futur: 10,8 cm
Diametri i futshëm: 3,5 cm

Vibrator Playboy Mix & Match

12,300 LEK

In stock