Masturbator vagine The girl next door Emma

2,000 LEK

Vagine xhepi me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Ema është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE e qëndrueshme dhe reale, Emma ka një vaginë të shtrirë dhe një tunel dashurie me fund të hapur për të përshtatur të gjitha gjatësitë e penisit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22169 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vagine xhepi me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Ema është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE e qëndrueshme dhe reale, Emma ka një vaginë të shtrirë dhe një tunel dashurie me fund të hapur për të përshtatur të gjitha gjatësitë e penisit dhe për pastrim të lehtë. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Vajza fqinje Ema
Bërë nga TPE
Vrimë me vakum / thithje
Hyrja e vaginës
Tunel dashurie me teksturë
Tunel me gjatësi të plotë me fund të hapur
Pastrim i lehtë
I sigurt për trupin, pa ftalate
Gjatësia 12,2 cm
Diametri 5,5 cm
Diametri i tunelit 0,5 – 5 cm

Masturbator vagine The girl next door Emma

2,000 LEK

Out of stock