Menge Penisi me vibrim Shaft Sheath OAK

15,400 LEK

Modeli F kombinon ndjesinë luksoze dhe realiste të pabesueshme të silikonit të lëngshëm FLEXISKIN™ me 8 cilësime gjallëruese të dridhjeve dhe një modalitet nxitës emocionues për një përvojë ndryshe nga të tjerat.

Availability: Në gjendje SKU: 860273 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Modeli F kombinon ndjesinë luksoze dhe realiste të pabesueshme të silikonit të lëngshëm FLEXISKIN™ me 8 cilësime gjallëruese të dridhjeve dhe një modalitet nxitës emocionues për një përvojë ndryshe nga të tjerat.

Silikoni real Feel FlexiSkin™
8 Mënyra të dridhjeve
Funksioni Boost
Telekomanda me valë
100% i papërshkueshëm nga uji
Bateria: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 5V
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 1 orë në cilësimet më të larta*
Koha e penisikimit: Përafërsisht. 1.5 orë*
E ringarkueshme, e papërshkueshme nga uji, telekomandë me valë: Koha e penisikimit: Përafërsisht. 45 min
Mëngë, Model F, madhësia 1
Madhësia e produktit 7,8 inç / 19,8 cm
Gjatësia e futshme 6,5 inç / 16,5 cm
Diametri i produktit 1,6 inç / 4,0 cm
Ngjyra: Lisi
*Duhet të penisikohet plotësisht përpara përdorimit të parë. Kohët e penisikimit dhe përdorimit janë të vlerësuara. Jetëgjatësia e baterisë ndryshon me kalimin e kohës dhe të gjitha bateritë pësojnë një rënie të jetëgjatësisë së dobishme me kalimin e kohës.

Flexiskin™ inovativ ndihet si lëkura: e butë, e shtrydhur dhe fleksibël. Ky silikon i lëngshëm i formuluar në mënyrë unike nuk është vetëm jashtëzakonisht i butë dhe i këndshëm në prekje, por edhe hipoalergjik dhe jo poroz, kështu që bakteret nuk mund të bllokohen në të. Kjo e bën SHAFT shumë realist dhe plotësisht të sigurt për trupin.

Një tjetër veçori unike e SHAFT është ngjyra e dyfishtë natyraliste e artikullit. Koka e butë ndryshon në ngjyrë nga boshti. Një ngjyrim i tillë e bën mëngën jashtëzakonisht realiste.

Menge Penisi me vibrim Shaft Sheath OAK

15,400 LEK

In stock