Vibrator Shaft J 6.5

12,700 LEK

Zbuloni një sferë krejtësisht të re ndjesie. E skalitur në përsosmëri nga silikoni i lëngshëm FLEXISKIN™️ nga jashtë dhe silikoni i fortë nga brenda, koleksioni ynë vibrues është gjëja më e mirë për të vërtetën. Duhet ta ndjesh vërtet për ta besuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 860276 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni një sferë krejtësisht të re ndjesie. E skalitur në përsosmëri nga silikoni i lëngshëm FLEXISKIN™️ nga jashtë dhe silikoni i fortë nga brenda, koleksioni ynë vibrues është gjëja më e mirë për të vërtetën. Duhet ta ndjesh vërtet për ta besuar. Me 8 mënyra dridhjeje, një telekomandë pa tel dhe të papërshkueshëm nga uji dhe një funksion nxitës të mahnitshëm, SHAFT ® ripërcakton realizmin.

Modeli J, i projektuar për të lejuar depërtim më të thellë, përmban një formë klasike të drejtë pa topa dhe një filxhan thithës të fuqishëm që është i pajtueshëm me parzmore.

Silikoni real Feel FlexiSkin™
Firma CoreSoft Feel
8 Mënyra të dridhjeve
Funksioni Boost
Telekomanda me valë
100% i papërshkueshëm nga uji
Bateria: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 5V
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 1 orë në cilësimet më të larta*
Koha e penisikimit: Përafërsisht. 2 orë*
I papërshkueshëm nga uji, i ripenisikueshëm, telekomandë me valë: Koha e penisikimit: Përafërsisht. 45 min
Forma klasike e drejtë pa topa
Projektuar për të lejuar depërtim më të thellë
Kupa thithëse
I pajtueshëm parzmore
Gjatësia 6,5 ​​inç / 16,5 cm
Gjatësia e futshme 5,8 inç / 14,47 cm
Diametri 1,44 inç / 3,6 cm
*Duhet të penisikohet plotësisht përpara përdorimit të parë. Kohët e penisikimit dhe përdorimit janë vetëm vlerësime. Jetëgjatësia e baterisë ndryshon me kalimin e kohës dhe të gjitha bateritë pësojnë një rënie të jetëgjatësisë së dobishme me kalimin e kohës.

Flexiskin™ inovativ ndihet si lëkura: e butë, e shtrydhur dhe fleksibël. Ky silikon i lëngshëm i formuluar në mënyrë unike nuk është vetëm jashtëzakonisht i butë dhe i këndshëm në prekje, por edhe hipoalergjik dhe jo poroz, kështu që bakteret nuk mund të bllokohen në të. Kjo e bën Shaft shumë realist dhe plotësisht të sigurt për trupin.

Nën shtresën e Flexiskin™ është një bërthamë e fortë silikoni. Kjo lejon që Boshti të jetë i fortë dhe elastik. Shtresat janë bashkuar në mënyrë perfekte dhe cilësia e jashtëzakonshme e materialeve premium dhe prodhimi garantojnë qëndrueshmëri të dildos.

Një tjetër veçori unike e Shaft është ngjyra natyraliste e dyfishtë e dildos. Koka e butë ndryshon në ngjyrë nga boshti. Një ngjyrim i tillë e bën dildon jashtëzakonisht realiste.

Vibrator Shaft J 6.5

12,700 LEK

Out of stock