Topa Satisfyer Set-3

7,200 LEK

Stërvitja perfekte për dyshemenë e legenit dhe jetën tuaj të dashurisë W: 61,9 g, 82,1 g, 97,9 g L: 126 mm, Ø: 38 mm, Materiali: silikon

Availability: Në gjendje SKU: 410000071000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stërvitja perfekte për dyshemenë e legenit dhe jetën tuaj të dashurisë W: 61,9 g, 82,1 g, 97,9 g L: 126 mm, Ø: 38 mm, Materiali: silikon

Topa Satisfyer Set-3

7,200 LEK

In stock