Kit anal Douche

4,300 LEK

Sistem dush unisex me 3 lidhëse të këmbyeshme, prej gome dhe plastikë PP.

Availability: Në gjendje SKU: 700000570048 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sistem dush unisex me 3 lidhëse të këmbyeshme, prej gome dhe plastikë PP.

Kit anal Douche

4,300 LEK

In stock