Masturbator Ashley Rose MEGA

8,800 LEK

Ashley Rose Masturbator është një vajzë e madhe e llojit të saj dhe i kthen dëshirat tuaja në realitet! Ajo është gjithmonë aty për ju dhe ky model realist ka një ndjesi të butë dhe realiste të butë. Ashley Rose ka dy të çara, një vaginale dhe një anale. Këto janë të dizajnuara me sipërfaqe ribbed për stimulim shtesë gjatë depërtimit. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori pastrohet lehtë më pas.

Availability: Në gjëndje SKU: FWB009 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ashley Rose Masturbator është një vajzë e madhe e llojit të saj dhe i kthen dëshirat tuaja në realitet! Ajo është gjithmonë aty për ju dhe ky model realist ka një ndjesi të butë dhe realiste të butë. Ashley Rose ka dy të çara, një vaginale dhe një anale. Këto janë të dizajnuara me sipërfaqe ribbed për stimulim shtesë gjatë depërtimit. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masturbatori pastrohet lehtë më pas.