Stimulues blowjob me vibrim

8,900 LEK

Shijoni ndjenjën e një blowjobu me imituesin vibrues të koleksionit nga koleksioni Boners. Ky masturbues elegant është i pajisur me një motor të fuqishëm me 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve. Cilësimet janë të lehta për t’u përdorur me butonat në bazë. Masturbator është bërë nga silikoni butë dhe është dëshmi spërkatje. Gjithmonë pastroni plotësisht masturbatorin pas përdorimit me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë antibakterial.

Availability: Në gjendje SKU: BON034 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni ndjenjën e një blowjobu me imituesin vibrues të koleksionit nga koleksioni Boners. Ky masturbues elegant është i pajisur me një motor të fuqishëm me 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve. Cilësimet janë të lehta për t’u përdorur me butonat në bazë. Masturbator është bërë nga silikoni butë dhe është dëshmi spërkatje. Gjithmonë pastroni plotësisht masturbatorin pas përdorimit me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë antibakterial.

Stimulues blowjob me vibrim

8,900 LEK

In stock