Zgjatues penisi Supporting

4,300 LEK

Shtoni gjatësi dhe trashësi në penis me këtë mëngë penisi nga koleksioni Boners! Mënga shton gjatësi shtesë 5 cm në penisin tuaj. Brinjët në brendësi sigurojnë qëndrueshmëri dhe stimulim shtesë. Mënga është e butë dhe fleksibile, por gjithashtu ndihet e fortë gjatë veshjes së saj. Kjo e bën mëngën të përshtatshme edhe për burrat me mosfunksionim erektil. Gjithmonë pastroni mëngën pas përdorimit me ujë dhe pastrues lodrash.

Availability: Në gjendje SKU: BON035 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shtoni gjatësi dhe trashësi në penis me këtë mëngë penisi nga koleksioni Boners! Mënga shton gjatësi shtesë 5 cm në penisin tuaj. Brinjët në brendësi sigurojnë qëndrueshmëri dhe stimulim shtesë. Mënga është e butë dhe fleksibile, por gjithashtu ndihet e fortë gjatë veshjes së saj. Kjo e bën mëngën të përshtatshme edhe për burrat me mosfunksionim erektil. Gjithmonë pastroni mëngën pas përdorimit me ujë dhe pastrues lodrash.

Zgjatues penisi Supporting

4,300 LEK

In stock