Lubrifikant JustGlide Premium 50ml

1,000 LEK

Kaloni në kënaqësi me Just Glide dhe shijoni argëtim afatgjatë. Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06256710000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant mjekësor
Me acid hialuronik
Me pantenol

Ushqen me acid hialuronik dhe pantenol!
Kaloni në kënaqësi me Just Glide dhe shijoni argëtim afatgjatë. Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan. Është gjithashtu pa vaj dhe jo i yndyrshëm. Lahet lehtësisht. Është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije. Panthenoli qetëson lëkurën dhe krijon një barrierë të lëkurës. Ajo gjithashtu ka një efekt rigjenerues. Acidi hialuronik është hidratues dhe e bën xhelin të ndihet vërtet i butë.

50 ml.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Hidroksietilcelulozë, Fenoksietanol, Panthenol, Hidroksipropil Guar Hidroksipropiltrimonium Klorur, Hialuronat Natriumi, Etilheksilglicerinë, Acid citrik

Lubrifikant JustGlide Premium 50ml

1,000 LEK

Out of stock