Litar Bound Gold

3,300 LEK

Lidheni atë që doni dhe tregojini litarët. Koleksioni i lidhur përmban litarë në ngjyra të ndryshme që janë të rehatshme dhe jo të lëkundur. Përziejini dhe përzieni për eksitim të shtuar.

SKU: N/A Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lidheni atë që doni dhe tregojini litarët. Koleksioni i lidhur përmban litarë në ngjyra të ndryshme që janë të rehatshme dhe jo të lëkundur. Përziejini dhe përzieni për eksitim të shtuar.

Përmasat e produktit: 300 x 0,2 x 0,2 inç / 7,62 mtr x 0,5 cm x 0,5 cm
Materiali i produktit: Fibër poliestër

Informacion shtesë

Ngjyre

Gold, Green

Litar Bound Gold

3,300 LEK

In stock