Fetish Sportsheet

14,200 LEK

As ju dhe as partneri juaj nuk do t’ju duhet t’i mbani më ato këmbë me duar, duke i lënë të lirë të bredhin në pjesë të tjera të trupit.

Availability: Në gjendje SKU: 830552 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky hobe i lehtë për t’u përdorur ju lejon të qëndroni në ato pozicione perfekte për këndet më të mira të depërtimit! Mbështetësit e butë të qafës dhe këmbëve ofrojnë jastëkë të rehatshëm ndërsa mbështeteni, ndërsa telat përdorin peshën tuaj trupore për t’i mbajtur ato kofshë të larta dhe të fuqishme. As ju dhe as partneri juaj nuk do t’ju duhet t’i mbani më ato këmbë me duar, duke i lënë të lirë të bredhin në pjesë të tjera të trupit. Mbështillni mbështetëset e rehatshme të këmbëve rreth kofshëve tuaja, ose vendosni këmbët në to si shtylla. Me këmbët tuaja të tërhequra mbrapa, partneri juaj do të jetë në gjendje të arrijë thellësi më të madhe dhe të godasë gjithmonë në vendin e duhur, duke rezultuar në një përvojë më të kënaqshme për të dy! Mbështetja e qafës siguron që ju të keni një pamje më të mirë se kurrë më parë.

Shafrani i kofshës i mban këmbët lart pa mundim duke i lënë duart të lira. Rrëshqitni rripat e mbushur rreth këmbëve ose kofshëve. Rregulloni shpejt këmbët lart e poshtë duke tërhequr dhe lëshuar rripat e lidhur me jastëkun e qafës. Rehati dhe mbështetje do të thotë depërtim më i thellë dhe më efektiv edhe për ata me kufizime të forcës ose lëvizshmërisë.

Përshtatet deri në kofshë 32 inç / 81,2 cm
Mbështetja e butë e qafës dhe e këmbës
Lejon këndet më të mira të depërtimit
Materiali: Metal pa Nikel / Shkumë / Plastikë ABS / Poliuretani

Fetish Sportsheet

14,200 LEK

In stock