Dildo POP 16.5cm

3,100 LEK

Pecker perfekt i fortë por fleksibël për t’i shtuar koleksionit tuaj dildo. Me ngjyrën argëtuese të lulekuqes dhe detajet realiste, kontrollon të gjitha kutitë.Bërë nga PVC jo-ftalate, pa lateks.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG766-LIGHT Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Pecker perfekt i fortë por fleksibël për t’i shtuar koleksionit tuaj dildo. Me ngjyrën argëtuese të lulekuqes dhe detajet realiste, kontrollon të gjitha kutitë. Baza e thithjes super e fortë mund të përdoret për lojë pa duar ose është e përputhshme me rripin tuaj të preferuar të unazës O në parzmore. Bërë nga PVC jo-ftalate, pa lateks.

Dildo POP 16.5cm

3,100 LEK

Out of stock