Masturbator Adira Allure

12,800 LEK

Ajo është gjithmonë brenda mundësive. Linja Main Squeeze e Doc Johnson e masturbatorëve me kasë të fortë me kallëpët tanë më të njohur të yjeve të pornos është projektuar për të vënë fuqinë në duart tuaja

Availability: Vjen së shpejti SKU: 5200-35-BX Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ajo është gjithmonë brenda mundësive. Linja Main Squeeze e Doc Johnson e masturbatorëve me kasë të fortë me kallëpët tanë më të njohur të yjeve të pornos është projektuar për të vënë fuqinë në duart tuaja, duke shfaqur një kapje të shtrëngueshme që ju lejon të ndryshoni ngushtësinë e çdo goditjeje dhe një kapak fundor që rregullon thithjen. E formuar drejtpërdrejt nga trupi i bjondes së fortë Adira Allure, kjo rrahëse ULTRASKYN duket dhe ndjehet si të futet në vaginëin e saj të përsosur. Çdo mëngë ULTRASKYN përmban një brendshme me teksturë të ndryshme, duke e bërë përvojën tuaj po aq unike sa secila prej vajzave tona seksi Main Squeeze. Dizajni i guaskës së fortë me kapakë të dyfishtë dyfishohet si një kuti diskret udhëtimi dhe ruajtjeje, duke e mbajtur “Shtypjen kryesore” tuaj të freskët dhe të gatshëm për sa herë që të vjen humori.

Masturbator Adira Allure

12,800 LEK

Out of stock