Vibrator Rabbit Juice

8,700 LEK

Eksploroni anën tuaj të egër me VIBRATORIN LOVELINE SILIKONI TË RIKARKUESHME-ME POSHTË LEGJORE. Ky vibrator me formë unike është projektuar për kënaqësinë më të madhe! Vibrimet e lepujve LOVELINE kanë revolucionarizuar vërtet potencialin kulmor të femrës.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOV017PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eksploroni anën tuaj të egër me VIBRATORIN LOVELINE SILIKONI TË RIKARKUESHME-ME POSHTË LEGJORE. Ky vibrator me formë unike është projektuar për kënaqësinë më të madhe! Vibrimet e lepujve LOVELINE kanë revolucionarizuar vërtet potencialin kulmor të femrës – duke i bërë gratë e panumërta shumë më të lumtura. Ai përmban dy motorë super të fuqishëm të gjeneratës së re që dridhen me një shpejtësi marramendëse 7,500 RPM. Ai përmban 10 funksione unike të dridhjeve që do të ofrojnë llojin e orgazmës së përzier që shkatërron tokën që çdo grua meriton. Vibratori LOVELINE DUAL MOTOR SILICONE RICHARGEABLE G-SPOT RABBIT është i papërshkueshëm nga uji, jashtëzakonisht i qetë me vetëm 50dB, përmban një bateri të ringarkueshme që mund të ripenisikohet plotësisht me kabllon e saj USB në vetëm 120 minuta dhe do të sigurojë plot 100 minuta lojë pasionante! I bërë nga silikoni 100% i klasës mjekësore, ky vibrator ka një kuti baterie termoplastike ABS pa ftalate të integruar bukur dhe butonin e ndezjes. Nuk është si asgjë që keni ndjerë më parë! Do t’ju pëlqejë kjo lodër, veçanërisht ngjyrat e saj të bukura pastel!

Vibrator Rabbit Juice

8,700 LEK

Out of stock