Vibrator Super Soft One

6,500 LEK

Ky vibrator kompakt është i mrekullueshëm për t’u larguar ose për të kënaqur veten pa ju dëgjuar askush. Është partneri juaj i heshtur ai që do t’ju llastojë gjatë lojës suaj solo. Mos e sakrifikoni vetë-lojën tuaj me vibratorët e zhurmshëm, shtoni këtë në koleksionin tuaj dhe shijoni orgazma të lumtura dhe të patrazuara.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210070 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky vibrator kompakt është i mrekullueshëm për t’u larguar ose për të kënaqur veten pa ju dëgjuar askush. Është partneri juaj i heshtur ai që do t’ju llastojë gjatë lojës suaj solo. Mos e sakrifikoni vetë-lojën tuaj me vibratorët e zhurmshëm, shtoni këtë në koleksionin tuaj dhe shijoni orgazma të lumtura dhe të patrazuara. Përdoreni atë në klitorisin, thithkat tuaja; çdo gjë që ju bën të shkoni. Lëreni imagjinatën tuaj të egër dhe shijoni kohën tuaj të qetë.

Ky vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtësisht me ujë dhe sapun. Ruani në mënyrë të sigurt përsëri në kutinë e tij. • Vibrator kompakt i heshtur • 10 mënyra dridhje • Dy motorë të veçantë në majë dhe bosht • Luajtje e vetme ose e dyfishtë • USB e rikarikueshme • • 100% i papërshkueshëm nga uji Gjatësia: 170 mm • Gjatësia e futur: 135 mm • Diametri: 30 mm • Pesha: 107 g . • Materiali: Silic + ABS • Ngjyra: Jeshile Furnizimi me energji elektrike: USB i rikarikueshëm