-30%

Plug anal inflatable Pump it

3,948 LEK

Me formën e saj të hollë dhe formën fleksibël silikoni, është lodra perfekte për të luajtur prapanicë dhe një shtesë e shkëlqyer në çdo nivel eksperience. Ky plug e fryrë e prapanicës ndihmon në transformimin e seancave të zakonshme të lojërave anale në një pasuri të jashtëzakonshme kënaqësish anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210061 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me formën e saj të hollë dhe formën fleksibël silikoni, është lodra perfekte për të luajtur prapanicë dhe një shtesë e shkëlqyer në çdo nivel eksperience. Ky plug e fryrë e prapanicës ndihmon në transformimin e seancave të zakonshme të lojërave anale në një pasuri të jashtëzakonshme kënaqësish anale.

Karakteristikat:

Silikoni / PVC
Të fryrë
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: E zezë
Diametri i mesëm 36 mm / diametri i poshtëm 36 mm
Gjatësia totale: 116 mm
Gjatësia manuale e pompës së ajrit gome: 79 mm
Gjatësia e zorrës: 630 mm
Pesha: 102 g

Plug anal inflatable Pump it

3,948 LEK

Out of stock